29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR…

SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR…

Çukurova Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik yardımlarına bir yenisi daha eklendi. Geçici Barınma Merkezi ve Kedi Evi ile sokakta yaşayan kedi ve köpeklere kucak açan Çukurova Belediyesi özel olarak hazırlattığı mama paketlerini hayvanseverlere dağıttı. Sokak hayvanlarını kendi olanakları ile beslemeye çalışan vatandaşları tespit eden Çukurova Belediyesi, çoğunluğu kadınlardan oluşan hayvanseverleri mama dağıtımı için Çevre Koruma Müdürlüğüne davet etti. Ve hayvanseverlere Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in de katıldığı bir törenle kedi ve köpek mamaları dağıtıldı.

ÇARESİZLERİN ÇARESİ OLABİLMEK NE GÜZEL!

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Başkanı Nesrin Çıtırık’ın da katılarak teşekkür ettiği mama yardımı töreninde Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayvanseverlere “Sokaklarda çaresiz durumda gezen, aç ve susuz kalan, insanların desteğine muhtaç hayvanlara azıcık çare olduysak ne mutlu, ne güzel. Asıl ben sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Sokak hayvanlarına yönelik çalışmaların süreceği sözünü veren Başkan Çetin, “Sokak hayvanlarını korumak ve hayatlarını devam ettirebilmelerini sağlamak için kalıcı projelere ihtiyaç var. Duyarlı olup destek vermek ne güzel” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

ATB Başkanı Bilgiç: “Narenciyeyi yere düşürmeyelim, üreteni destekleyelim!”

  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 81 il ve ilçe belediye başkanlarına narenciye üreticilerine …

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Hem Kendisi Hem de Komşusunun Başını Yaktı…

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Ali Can N.’nin, Yıldırım Beyazıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir