16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR…

SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR…

Çukurova Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik yardımlarına bir yenisi daha eklendi. Geçici Barınma Merkezi ve Kedi Evi ile sokakta yaşayan kedi ve köpeklere kucak açan Çukurova Belediyesi özel olarak hazırlattığı mama paketlerini hayvanseverlere dağıttı. Sokak hayvanlarını kendi olanakları ile beslemeye çalışan vatandaşları tespit eden Çukurova Belediyesi, çoğunluğu kadınlardan oluşan hayvanseverleri mama dağıtımı için Çevre Koruma Müdürlüğüne davet etti. Ve hayvanseverlere Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in de katıldığı bir törenle kedi ve köpek mamaları dağıtıldı.

ÇARESİZLERİN ÇARESİ OLABİLMEK NE GÜZEL!

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Başkanı Nesrin Çıtırık’ın da katılarak teşekkür ettiği mama yardımı töreninde Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayvanseverlere “Sokaklarda çaresiz durumda gezen, aç ve susuz kalan, insanların desteğine muhtaç hayvanlara azıcık çare olduysak ne mutlu, ne güzel. Asıl ben sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Sokak hayvanlarına yönelik çalışmaların süreceği sözünü veren Başkan Çetin, “Sokak hayvanlarını korumak ve hayatlarını devam ettirebilmelerini sağlamak için kalıcı projelere ihtiyaç var. Duyarlı olup destek vermek ne güzel” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir