23 Eylül 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Sodes’ten Renkli Tanıtım…
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞINA BAĞLI SODES GENÇLİK MERKEZİ, BİR YANDAN ADANALILARA EĞİTİM VERMEYE DEVAM EDERKEN, DİĞER YANDAN DA KURSİYER SAYISINI ARTIRMAYA YÖNELİK ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR. (İHA/ADANA-İHA)

Sodes’ten Renkli Tanıtım…

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığına bağlı SODES Gençlik Merkezi, bir yandan Adanalılara eğitim vermeye devam ederken, diğer yandan da kursiyer sayısını artırmaya yönelik çeşitli çalışmalar yapıyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün, “Geleceğimiz Emin Ellerde” sloganıyla faaliyet gösteren Sodes Gençlik Merkezi, Adana Büyükşehir Belediyesi Tarihi Binası önünde bir tanıtım etkinliği düzenledi.
Keman dinletisi eşliğinde yapılan ve Adanalılar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan etkinlikte, vatandaşlar fotoğrafçılık, keman, satranç, resim, ebru sanatı, grafik- tasarım, minyatür resim, bilgisayar kullanımı, web tasarımı, İngilizce ve Almanca eğitimleri hakkında bilgilendirildi, kayıt oluşturuldu.
Uzman eğitimci kadrosu ile yediden yetmişe, her yaş grubuna ücretsiz olarak verilen eğitimler hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen Adanalılar, Mimar Sinan Amfi Tiyatrosu yanında bulunan SODES Gençlik Merkezi’ne ya da 459 61 05 no’lu telefona ulaşabilirler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Dünyanın en eski köprüsünün üzerinde futbol heyecanı…

Adana Barosu Adonis Futbol Takımı ile Adana Ampute Engelliler Futbol Takımı dünyanın halen kullanılmakta olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir