24 Şubat 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Sodes’ten Renkli Tanıtım…
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞINA BAĞLI SODES GENÇLİK MERKEZİ, BİR YANDAN ADANALILARA EĞİTİM VERMEYE DEVAM EDERKEN, DİĞER YANDAN DA KURSİYER SAYISINI ARTIRMAYA YÖNELİK ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR. (İHA/ADANA-İHA)

Sodes’ten Renkli Tanıtım…

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığına bağlı SODES Gençlik Merkezi, bir yandan Adanalılara eğitim vermeye devam ederken, diğer yandan da kursiyer sayısını artırmaya yönelik çeşitli çalışmalar yapıyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün, “Geleceğimiz Emin Ellerde” sloganıyla faaliyet gösteren Sodes Gençlik Merkezi, Adana Büyükşehir Belediyesi Tarihi Binası önünde bir tanıtım etkinliği düzenledi.
Keman dinletisi eşliğinde yapılan ve Adanalılar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan etkinlikte, vatandaşlar fotoğrafçılık, keman, satranç, resim, ebru sanatı, grafik- tasarım, minyatür resim, bilgisayar kullanımı, web tasarımı, İngilizce ve Almanca eğitimleri hakkında bilgilendirildi, kayıt oluşturuldu.
Uzman eğitimci kadrosu ile yediden yetmişe, her yaş grubuna ücretsiz olarak verilen eğitimler hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen Adanalılar, Mimar Sinan Amfi Tiyatrosu yanında bulunan SODES Gençlik Merkezi’ne ya da 459 61 05 no’lu telefona ulaşabilirler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Karataş Spor Kenti Yolunda İlerliyor…

Topuz, Karataş Belediyesi’nin desteklediği U-16 Ligi Final Müsabakalarının ardından düzenlenen ödül törenine dair bilgiler paylaştı. …

Dyt. Sevim Akçay’dan Seminer…

Engelsiz Eğitim Merkezi’nde sağlıklı beslenme üzerine, bünyesinde bulunan Diyetisyen Sevim Akçay tarafından bir seminer verildi. …

Adana’da Öğrencilere Terör Uyarısı…

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir