24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Seyhan’da hizmetler halkın talepleri doğrultusunda şekilleniyor…

Seyhan’da hizmetler halkın talepleri doğrultusunda şekilleniyor…

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, belediye bürokratlarıyla birlikte 2000 Evler, Tellidere, Dumlupınar ve Gülpınar mahallelerini ziyaret edip, muhtarların ve vatandaşların belediyeden hizmet taleplerini dinledikten sonra bürokratlarına gerekli talimatları verdi

Akay, “Adana’nın kalbi olan Seyhan’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirebilmek için katılımcılığı önemsiyor, mahallelerimizde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızı görüşleri doğrultusunda hizmetleri planlayıp hayata geçiriyoruz. Her şey Seyhan ve Seyhanlı için” dedi.

BİR GÜNDE DÖRT MAHALLE ZİYARETİ

Başkan Akay, bir günde dört mahallenin muhtarları ve mahalle sakinleriyle buluştu. Akay, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk olarak muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlardan mahallelerin ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgiler alan Başkan Akay, daha sonra ziyaret ettiği mahalle esnafına hayırlı işler dileyip, esnafın ve vatandaşların belediyeden hizmet taleplerini dinledi.
HİZMET ALANLARINDA İNCELEME

Belediye hizmet alanlarını da gezen Başkan Akay, hayata geçirilmesi planlanan projelerin nerelere yapılabileceği ile ilgili incelemelerde bulundu.
TÜM OLANAKLARIMIZLA SEYHAN’IN VE HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Mahallelerin sorunlarını en iyi muhtarların ve mahalle sakinlerinin bildiğini dile getiren Başkan Akay, “Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte hizmetlerimizi öncelik sırasına göre planlıyor, ardından hızlıca hayata geçirmek için çalışmalara başlıyoruz.  Katılımcılığı önemsiyor, halkımızın görüşleri doğrultusunda halkımıza dokunan hizmetleri hayata geçiriyoruz. Hedefimiz Seyhan’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek. Bu hedefi doğrultusunda tüm olanaklarımızla halkımızın ve Seyhan’ımızın hizmetindeyiz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir