14 Nisan 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / SELÇUK KANLI İYİ PARTİ SAFLARİNA KATILDI…

SELÇUK KANLI İYİ PARTİ SAFLARİNA KATILDI…

Siyasetin mihenk taşlarından,yardım sever iş insanı ve Ceyhan siyasetine yön veren Ekrem Kanl’ının oğlu 6 Ocak Esnaf Kefalet ve Kredi kooparatif Başkanı İş insanı siyasetçi Selçuk Kanlı İyi Parti saflarına katılarak yapılacak yerel seçimlerinde 3. Sıradan Belediye Meclis üyesi oldu.
Kanlı’nın İyi partiye katılım törenine partililer,Belediye meclis üyelerinin hazır bulunduğu törende rozetini İyi Parti İlçe başkanı Ahmet Akar ve Belediye başkan adayı Alemdar öztürk taktı.
CEYHAN İÇİN NE GEREKİYORSA HEP BERABER HAZIRIZ
Konu hakkında bilgiler veren Kanlı şöyle dedi İyi Parti saflarında siyasete devam edeceğini Başkanımız Alemdar Öztürk ve Belediye meclis üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde gönül ittifakıyla Ceyhan Belediyesini kazanacaklarını ifade etti.
Kanlı, Bizler öncelikle insan olduğumuzu unutmamalıyız söz sadece insana tabidir, Biz yapamayacağımız işi yapacağız demeyiz, söz verdiğimiz işi ise yaparız bizim kimseye diyet borcumuz yok olamazda bizim siyasi duruşumuz bellidir, yaşam tarzımız bellidir, Yatırım insan kaynaklı olur, Biz her zaman her koşulda insanlarımızın yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz dedi.
KANLI, BAŞKA CEYHAN YOK
Kanlı şöyle devam etti biz hep birlikte Ceyhan’da yaşıyoruz ve başka bir Ceyhan’ın olmadığı gerçek; Yıllardan beri gelen süreçte Ceyhan adeta hep gerilere sürüklendi ve halende gerilere gitmeye devam ediyor, Artık bu kötü gidişe İyi Parti olarak dur diyeceğiz, diyen Kanlı İyi Parti olarak gönül ittifakıyla ekibimizle birlikte hep birlikte Ceyhan’ı yönetmeye geliyoruz dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir