24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Şehit yakınları ve gaziler Vali Elban’ı ziyaret ettiler…

Şehit yakınları ve gaziler Vali Elban’ı ziyaret ettiler…

Vatan savunmasında canını feda eden aziz şehitlerin yakınları ve kahraman gaziler, Adana Valisi Dr.Süleyman Elban’ı makamında ziyaret ettiler.

Konuklarıyla bir süre sohbet eden ve konuklarının ziyaretlerinden dolayı onur duyduğunu ifade eden Vali Elban, “Aziz şehitlerimizin çocukları, yakınları ve kahraman gazilerimiz bizim için kutsal birer emanettirler. Devletimiz şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da her zaman şehit ailelerimizin yakınları ve kahraman gazilerimizin maddi manevi yanındadır. Bizler her zaman gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın derdine derman olmaya, sıkıntılarına çözüm üretmeye, hüzün ve sevinçlerini paylaşmaya hazırız.” dedi.

Vatan için gerektiğinde canlarını feda eden kahramanlarımıza millet olarak minnet borçluyuz diyerek sözlerini sürdüren Vali Elban, “Vatan, bayrak ve mukaddesat için canını seve seve veren kahraman vatan evlatları olduğu sürece, kutlu vatanımızı bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından şehit yakınları ile gazilerimiz kabulü ve ilgisinden dolayı Vali Elban’a teşekkür etti.

Ziyaret yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir