4 Ağustos 2021 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Şahin Özer Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı…

Şahin Özer Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı…

CRT MEDYA Grubu Başkanı ve Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Şahin Özer,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle başta TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca olmak üzere,tüm meslektaşlarının ve Ceyhan’da görev yapan basın mensupların Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Başkan Şahin Özer, basının demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından olduğunu kaydetti.
Özveri isteyen meslek olan gazeteciliğin demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan parçaların başında geldiğini anlatan Özer, sözlerine şöyle başladı;“Saygı değer meslektaşlarım öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günününüzü kutlar, saygılar sunarım. Gazetecilik bu anlamda doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğü insanların en temel hakkı olduğu tartışmasız kabul görmektedir. Doğru bilgilerle donatılmış, kendine güvenli ve daha çağdaş bir toplum için basının güvenilirliği ve tarafsızlığı ne kadar önemliyse, bunun sağlanabilmesi için basının görevini özgürce yapabilmesi de o kadar önemlidir.Meslektaşlarımız Pandemi Sürecinde büyük özveri gösterip,zir şartlarda görevini yerine getirmiştir ancak,aynı duyarlılığı Politikacılardan,bürokratlardan ve Sivil toplum kuruluşlarından görmemiştir.
Korona denilen illetten 13 Gazeteci meslektaşımızı Corona ‘dan kaybettik.
Meslektaşlarımı Saygı ve Şükranla anıyorum anıyorum.” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tefeci operasyonunda 17 şüpheli yakalandı…

Adana’da tefecilik yaptıkları iddia edilen şüphelilere yönelik operasyonda 17 zanlı gözaltına alındı.İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir