13 Nisan 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Rektör Prof. Dr. Tuncel öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi…

Rektör Prof. Dr. Tuncel öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi…

 Çukurova Üniversitesi, Kıvanç Tekstil ve Adana Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile imzaladığı “2024 Yılı Ramazan Ayı Döneminde Öğrencilere Yemek İkramı Protokolü” kapsamında Ramazan Ayı boyunca iftar yemeği ikramı devam ediyor. Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Vakıflar Bölge Müdürü Metin Evsen ve Kıvanç Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç öğrencilerle iftar yaptı.

Çukurova Üniversitesinde eğitim-öğretim gören öğrencilerin eğitimlerine ve bütçelerine destek olunması amacıyla imzalanan protokol kapsamında; merkez kampüste yer alan merkezi yemekhanede Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün, günde bir öğün olacak şekilde öğrencilere iftar yemeği Adana Vakıflar Bölge Müdürlüğü adına Kıvanç Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından karşılanıyor.

 

Öğrencilere Ramazan Ayı Boyunca İftar Yemeği İkram Ediliyor

Protokol kapsamında öğrenci yemekhanesinde verilen iftar yemeğine Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlter Ünlükaplan, Prof. Dr. Neslihan Boyan, Genel Sekreter Dr. Mehmet Cingöz, Adana Vakıflar Bölge Müdürü Metin Evsen, Kıvanç Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, öğrenciler ve davetliler katıldı. Ezan okunmasıyla başlayan program, sofra duasıyla devam etti.

Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, öğrencilerinin bütçesine destek olmak, onları iftar sofralarında bir araya getirmek için yaptıkları çalışmaya katkı sağlayanlara teşekkür etti

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir