4 Haziran 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZTÜRK , ”HİZMET ÇITAMIZI YÜKSELTİYORUZ”

ÖZTÜRK , ”HİZMET ÇITAMIZI YÜKSELTİYORUZ”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, hizmet konusunda ciddi bir çalışma ve büyük gayret içerisinde olduklarını belirterek, “İnşallah 5 yıl sonra çok güzel bir ilçe göreceğimizi ümit ediyorum. Ceyhan’ın Adana’nın incisi olması için üzerimize düşeni yapmaya hazırız ve bunun için çaba harcıyoruz” dedi.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu ile görüşen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yerel, ülke ve dünya gündemi ile ilgili sohbette bulundu, görüşlerini dile getirdi. Son yerel seçimlerin Ceyhan’ın iktidar desteğinden yararlanarak gerekli hizmetleri alması için bir şans yakalandığına inandığını kaydeden Başkan Öztürk, “İlçenin bugüne kadar siyasi otoritenin desteğinden gereği gibi istifade edemediğini düşünüyorum. Kimseyi suçlamak veya yargılamak gibi bir anlayışım yok ama şu anda belediye olarak borç giderimiz çok, gelirlerimiz az, buna mukabil hizmet alanımız çok genişlemiş durumda. Bu şartlarda her alanda tasarrufa yönelerek hizmet çıtasını yükseltmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 kişiyi yaralayan 3 kişi yakalandı…

Ceyhan’da, 2 kişiyi silahlı yaraladığı ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Hürriyet Mahallesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir