16 Haziran 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZTÜRK , ”HİZMET ÇITAMIZI YÜKSELTİYORUZ”

ÖZTÜRK , ”HİZMET ÇITAMIZI YÜKSELTİYORUZ”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, hizmet konusunda ciddi bir çalışma ve büyük gayret içerisinde olduklarını belirterek, “İnşallah 5 yıl sonra çok güzel bir ilçe göreceğimizi ümit ediyorum. Ceyhan’ın Adana’nın incisi olması için üzerimize düşeni yapmaya hazırız ve bunun için çaba harcıyoruz” dedi.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret ederek Başkan Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu ile görüşen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yerel, ülke ve dünya gündemi ile ilgili sohbette bulundu, görüşlerini dile getirdi. Son yerel seçimlerin Ceyhan’ın iktidar desteğinden yararlanarak gerekli hizmetleri alması için bir şans yakalandığına inandığını kaydeden Başkan Öztürk, “İlçenin bugüne kadar siyasi otoritenin desteğinden gereği gibi istifade edemediğini düşünüyorum. Kimseyi suçlamak veya yargılamak gibi bir anlayışım yok ama şu anda belediye olarak borç giderimiz çok, gelirlerimiz az, buna mukabil hizmet alanımız çok genişlemiş durumda. Bu şartlarda her alanda tasarrufa yönelerek hizmet çıtasını yükseltmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir