24 Temmuz 2024 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET…

ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET…

Alemdar Öztürk öğrencilerle buluştu
Namık Kemal İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte sosyal bilgiler dersi kapsamında belediye ve belediye çalışmaları hakkında bilgi almak üzere Ceyhan Belediyesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret edip yerel yönetimler konusunda sorular sordu.

Belediyenin çalışmaları, önümüzdeki 5 yıl süresince hayata geçirmeyi planladığı projeler, sosyal kültürel aktiviteler gibi konular hakkında bilgi alan öğrenciler, Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün 23 Nisan’da çocuklar için Midilli atlarının Ceyhan’a getirileceği müjdesine de çok sevindi.

Minik öğrencilerin sorularını içtenlikle cevaplayan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, öğrencilere Belediye ve Belediyecilik hakkında bilgi verdi.

Eğitime büyük önem verdiklerini belirten Başkan Alemdar Öztürk “ göreve geldiğimizden beri siz sevgili öğrencilerimizi için çeşitli kültürel sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetlerde bulunuyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yaptığımız protokolle okullardaki fiziksel ihtiyaçları karşılamaya yönelik çalışmalarda bulunuyoruz. Ekonomik durum iyi olmayan 2 bin 400 öğrenciye ücretsiz etüt hizmeti sunuyoruz. Tüm amacımız sizlerin daha iyi yetişmesi; önce kendine sonra ailesine, ülkesine ve milletine faydalı birer insan olmasıdır. Sizlere düşen ise daha çok çalışıp bu hedeflere ulaşmaktır.” diye konuştu

Ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, öğrencilere çeşitli kitaplar armağan etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir