21 Şubat 2024 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Öğrenci ve velilere trafik güvenliği eğitimi verildi…

Öğrenci ve velilere trafik güvenliği eğitimi verildi…

Adana’da trafik polisleri tarafından öğrenci ve velilere trafik güvenliği eğitimi verildi. Polisler eğitimlerde, “Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım” mesajı verdi. Adana’da trafik konusunda çalışmalar devam ederken son olarak trafik polisleri veliler ve öğrencileri trafik güvenliği konusunda bilgilendirdi. Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri öğrenci ve velilere trafik güvenliği eğitimi konusunda bir araya geldi. Yüreğir ve Doğankent Aile Destek Merkezlerine giden trafik polisleri burada eğitim verdi.

Velilere ve öğrencilere yönelik verilen eğitimde, trafik akışında yayaların önemi, yayaların uyması gereken kurallar, okul servis araçlarına inme ve binme kuralları, okul servis araçlarında uyulması gereken kurallar konusunda yaş gruplarına uygun trafik eğitimi verildi. Ayrıca eğitimlerde aynı zamanda öğrencilere trafik boyama kitabı ve çeşitli bilgilendirme broşürü dağıtımı yapıldı.

Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması, çocuklar üzerindeki trafik bilinci ve sorumluluğunun kazandırılması ve farkındalık oluşturmak amacıyla çocuklara düzenlenen çalışmaların devam edileceği öğrenildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kocaispir, Kadın Sanayicilerle Bir Araya Geldi…

Başkan Kocaispir, kadın sanayicilerin Adana ekonomisine katkılarına dikkat çekerek, kadın girişimcilerin ve sanayicilerin ekonomiye sağladığı değeri önemsediğini …

Zabıta Ekipleri Son Anda Yetişti…

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyuva Mahallesi Mirzaçelebi Sokak’ta bir kasap kaçak yollardan kesim için deve …

KADES Sistemi Anlatıldı…

Hayatın her alanın vatandaşlar ile devlet arasında köprü görevi görerek insanların derdine çare olan Emniyet …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir