24 Mayıs 2022 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Meslek Odalarının Başkanları ile istişare toplantısı …

Meslek Odalarının Başkanları ile istişare toplantısı …

Ceyhan Kaymakamı Yılmaz, ilçede yürütülen kamu hizmetleri, yatırımlar ve Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Oda Başkanları da faaliyetlerini ve temsilcisi oldukları meslek gruplarının sorunları ve ihtiyaçlarını dile getirdiler.
Toplantının ikinci kısmına Belediye Başkanı Hülya Erdem, İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Satılmış Çal da katıldı.
Toplantıya Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ, Fırıncılar Odası ve Kent Konseyi Başkanı M.İslam Bünül, Ceyhan ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Ceyhan OSB Müteşebbis Heyet Üyesi Zafer Koç, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ünal Kurt, Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu, Kasaplar Odası Başkanı Salih Akay, madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Yalçın, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, Lokantacılar Odası Başkanı Fikret Yılmaz, Ağaç ve İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Tayfun Eker, Berberler Odası Başkanı Zeki Kem katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Balotelli’nin attığı rabona golü dünya çapında ses getirdi!

Mario Balotelli, Adana Demirspor‘un Süper Lig’in son haftasında Göztepe’yi 7-0 yendiği maçta fileleri 5 kez havalandırarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir