14 Nisan 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / ‘Mesleğimiz özel bir meslek’

‘Mesleğimiz özel bir meslek’

Adana Estetisyenler Derneği Başkanı Öznur Atay, “ Bugün özel bir gün. Biz, her sene düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz kahvaltılı buluşma toplantısına katıldığınız için hepinize minnettarım. Sektörümüz artık kabul görmüş bir sektör. Yıllardır emek veriyoruz. Mesleğimiz çok güzel ve özel bir meslektir. Mesleğimizin değerini bilelim.” dedi.

Atay, kahvaltıya katılan sektör temsilcilerine yaptığı konuşmada, şunları söyledi. “ Biz büyük bir aileyiz. Sizlerle burada olmak çok güzel ve onur vericidir. Sizlerle birlikte olmak başarılarımıza daha da başarı katacağına inanıyorum. Sektörümüz 2001 yılından buyana kabul görmüş bir sektör. Sektörümüzü daha da ileriye götürmek için çaba sarf edelim. Mesleğimiz bizim için çok önemli ve özel bir meslek, mesleğimizi de dayanışmayı ön planda tutmalıyız.”

Kuaförler, Güzellik Salonu İşletmeleri ve Manikürcüler Odası Başkan Vekili Sonay Özoğul da yaptığı konuşmada desteklerini kendilerinden esirgemeyen firmalara teşekkür etti. Özoğul, “Beraber çok güzel projelere imza atacağız. Çukurova Güzellik Festivali adı altında birçok eğitimler yapacağız. Mesleğimizi daha da ileriye taşıyacağız.”

Sektör buluşmasına Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Niyazi Göger, Adana Kuaförler, Güzellik Salonu İşletmeleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Hacı Emin Ünal’ın yanı sıra UGUFED Federasyon Başkanı Nuran Şahin ve yönetim üyeleri, Başkan Özgün Akkoca, MERGUD Başkanı Perihan Caner ve Yönetim Kurulu üyeleri, HATDER Başkanı Seher Yanmaz, AKGİSO Yönetim Kurulu üyesi Burhan Karataş gibi sektörün önde gelen isimleri katıldı. Kahvaltı etkinliğine emeği geçen Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Vekili Sonay Özoğul, Gülgün Sariaslan, Belgin Çobandağ, Sevgi Sevinç ve Durdu Kıran haklı bir övgü aldılar.

Dernek Yönetimi ve Üyeleri derneğin kurucu üyesi, fikir öncüsü ve 6 yıldır Başkan olarak görev yapan Öznur Atay’a verdiği üstün hizmetlerden dolayı plaketle ödüllendirilirken, yaptığı yardımlarla esnafa ve çevresine örnek olan Akgiso Yönetim Kurulu üyesi Burhan Karataş ‘a da yardim severliğinden dolayı plaket verilirken, bu arada sektörün sponsor firmalarına da teşekkür plaketleri verildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir