28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Lösemili çocuklara polisten moral…

Lösemili çocuklara polisten moral…

Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) bünyesinde hayata geçirilen; ‘Hayallerimiz Renkleniyor Projesi’yle gerçekleştirilen ziyarete katılan 35 çocuk, üzerinde; ‘Biz Kazanacağız’ ifadesi yer alan ve lösemiye dikkat çekilmesi için özel olarak tercih edilen turuncu tişörtleriyle atlı birliğe götürüldü. Etkinlikte kız çocuklarına bez polis bebeği; erkek çocuklarına da uzaktan kumandalı polis arabası hediye edildi. Minikler çocukluklarını doyasıya yaşayıp, keyifli anlar yaşarken, anneleri de onları görüp duygulandı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikte; lösemiye karşı amansız bir savaş veren çocuklar, aileleri ile birlikte Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bünyesinde yer alan Atlı Polis Grup Amirliği’ni ziyaret etti. Burada polis abla ve ağabeyleriyle birlikte toplumsal olaylara müdahale için özel olarak yetiştirilen atları besleyen minikler, daha sonra ata binip keyifli anlar yaşadı.

 

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir