Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 28 noktada 244 emniyet personeli bir hafta boyunca uygulama yaptı. Yapılan bu uygulamalarda hırsızlık, adam yaralama,yasaklı madde satma gibi suçlardan kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan 9 hükümlü yakalandı. Ayrıca yapılan uygulamalarda 1 ruhsatsız tabanca, 1 ruhsatsız tüfek ve 17 fişek ele geçirildi. 4 araca modifiyeden işlem yapılırken 5 motosiklet sürücüsüne çeşitli maddelerden idari para cezası uygulandı, 12 araç, 3 motosiklet trafikten men edildi.
![](https://www.volkanhaber.net/wp-content/uploads/2024/02/kozan-da-polis-uygulamalarinda-9-hukumlu-yakalandi-1708342708-666-x750-660x330.webp)