23 Ocak 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Köpeği Bıçakladılar…

Köpeği Bıçakladılar…

Sokak köpeği, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bıçaklandı. Köpek, tedavisinin ardından doğal ortamına bırakıldı.

Alınan bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Kayalıbağ Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, sahipsiz olan ve vatandaşların gönüllü olarak bakıp, ‘Beyaz’ adını verdiği sokak köpeği, Adana Adliyesi civarında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı. Sol kaburga kısmının bulunduğu noktadan derin bir şekilde yaralanan ve kanlar içinde kalan köpeği, gönüllü bakıcısı olan 48 yaşındaki Murat Gür fark etti.

Adliye arka kapısındaki işyerinde ‘arzuhalcilik’ yapan Gür, durumu hemen Adana Büyükşehir Belediyesine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, köpeği özel bir veteriner kliniğine kaldırdı. Veteriner hekim Ufuk Çiftçi ‘Beyaz’ adlı köpeğe cerrahi işlemlerde bulunduktan sonra yarasına da dikiş attı. Köpek, tedavisinin ardından yeniden doğal ortamına bırakıldı.

Köpeğin gönüllü bakıcısı olan Murat Gür, ” Sabah köpeğe mama vermek isterken, karın kısmındaki derin bir kesiği fark ettim. Jilet ya da bıçak gibi kesici bir aletle köpeğe zarar verildiğini gördüm” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir