Mavi Şimşekler’de keyifler yerinde.. ‘Milli ara’da mini bir kamp yapan mavi-lacivertliler, bir yandan kritik Kayserispor maçına hazırlanırken, diğer yandan da ligdeki ‘zirve’ inadını da sürdürmek istiyor.

KEYİFLER YERİNDE

Teknik Direktör Patrick Kluivert nezaretinde gerçekleştirilen çalışmalarda, tempo günden güne yükselmesine rağmen, yüzler gülüyor.. Takım içindeki ‘kolej havası’, objektiflere de yansıyor.. Hollandalı teknik adam, uyguladığı farklı antrenman metotları, oyuncuların keyfini yerine getiriyor.. Özellikle idmanın son bölümünde; yarı sahada yapılan mini turnuvayı kazanan takımın ‘zafer kutlaması’, mavi-lacivertlilerdeki tabloyu da özetledi..

SEVİNÇTEN HAVAYA UÇTU

Yapılan son antrenmanda çekilen ve Yusuf Erdoğan’ı, sevinçten havalara uçuran fotoğraf karesi, takım içindeki arkadaşlığı; birlik ve beraberliği de gözler önüne serdi.. Kritik lig maçlarında oynayan ya da yedekte kalan veya kadroya alınmayan oyuncular arasındaki dayanışmanın da Adana Demirspor’un bugünkü başarısında önemli bir pay sahibi olduğu yorumu yapıldı.