28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / KOCAİSPİR: ‘HEDEFİMİZ PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR ADANA’…

KOCAİSPİR: ‘HEDEFİMİZ PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR ADANA’…

Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Ticaret Borsası’nı  ziyaret etti,  “Parmakla gösterilen bir Adana’yı hep birlikte hemşehrilerimize hediye edeceğiz” dedi.

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretinde Adanalı iş insanları ile buluştu, Adana için katma değer üreten iş dünyasının kıymetli temsilcileriyle bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Adana’yı kalkınmanın, üretimin ve istihdamın lokomotif şehri yapmak için yola çıktığını belirten Kocaispir, “Adana’yı Adanalılara rağmen, Adana’ya değer katan iş insanlarına rağmen değil, hemşehrilerimizle ve siz kıymetli iş dünyası temsilcileriyle birlikte yöneteceğiz. Hak ettiği değeri gören, potansiyelini harekete geçiren ve yalnızca ülkemizde değil, yakın coğrafyalarda da parmakla gösterilen bir Adana’yı hep birlikte hemşehrilerimize hediye edeceğiz.” diye konuştu.

ADANA’NIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEYE HAZIRIZ

İş dünyasının hükümet ve yerel yönetimler ile işbirliği ve tam uyum içerisinde hareket etmesinin önemini vurgulayan Kocaispir sözlerine şöyle devam etti:

“Adana’nın değerlerinin ön plana çıkması, Adana’nın kültürel kodlarının yaşatılması ve geleceğe taşınması noktasındaCumhurbaşkanımız ve bakanlarımızın tereddütsüz destek vereceklerinin farkındayız. Bu bilinç ve farkındalıkla istiyoruz ki şehrimize el birliğiyle ticaretin sürekli geliştiği, gelirinin arttığı, iş kapılarının işsizliğe çare olacak düzeyde genişlediği, yatırımın, üretimin, istihdamın zirve yaptığı bir 5 yıl yaşatalım. Ortaya koyacağımız projeler ve hayata geçireceğimiz hizmetlerle Adana’mızın çehresini değiştirmeye hazırız ve kararlıyız. Eser ve hizmet siyasetiyle Adana’mıza kaybettiği yılları geri verecek; şehrimizin sorunlarının çözüldüğü, herkesin kazandığı, Adana’nın kazandığı bir dönemi hep birlikte yaşayacağız.”

 

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir