15 Temmuz 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Kızılay’dan Karne Şenliği…
TÜRK KIZILAYI ADANA ŞUBESİ, YETİM ÖĞRENCİLER İÇİN GELENEKSEL OLARAK SÜRDÜRDÜĞÜ KARNE ŞENLİĞİ’Nİ BU YIL DA GERÇEKLEŞTİRDİ. (İHA/ADANA-İHA)

Kızılay’dan Karne Şenliği…

Türk Kızılayı Adana Şubesi, yetim öğrenciler için geleneksel olarak sürdürdüğü Karne Şenliği’ni bu yıl da gerçekleştirdi.
Türk Kızılayı Adana Şubesi’nin, Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlediği karne şenliğine çok sayıda yetim çocuk ve aileleri katıldı. Şenlikte, çocuklar kendileri için hazırlanan tiyatro ve halk oyunları gösterisini ilgiyle izledi. Eğlenceli gösterilerle keyifli vakit geçiren çocuklara daha sonra Türk Kızılayı tarafından hazırlanan karne hediyeleri, Adana Valisi Mustafa Büyük ve Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ile yönetim kurulu üyeleri tarafından verildi.
“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”
Şenlikte bir konuşma yapan Adana Valisi Mustafa Büyük, şimdiye kadar yetimlerin yanı sıra ihtiyaç sahibi olan herkesin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini kaydetti. Vali Büyük, “Türk Kızılayı, ülke genelinde ve uluslararası alanda başarılı çalışmalar yapıyor. Adana Şubesi’nin de her ihtiyaç duyulan yerde ve konuda yaralara merhem olduğunu görüyoruz. Emeği geçen tüm Kızılay çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.
Vali Büyük, yetim çocukların sağlanan imkanlarla kendilerini geliştirerek ileride toplum faydalı bireyler olacaklarına inandığını söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

‘yeşil reçete’ operasyonu…

Narkotik polislerinin bir eve yaptığı baskında yeşil reçeteyle satılan 131 bin 228 hap ele geçirildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir