12 Temmuz 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / “Karataş için hizmeti birlik içerisinde yürüteceğiz”

“Karataş için hizmeti birlik içerisinde yürüteceğiz”

Platform üyesi Eda Ünlü Sağdıç’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya yeni göreve başlayan İlçe Kaymakamı Necati Aktan, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Murat Keskin, İlçe Emniyet Amiri Muhammet Eren Güven, Liman başkanı Coşkun Sayar, Halk Eğitim Müdürü Bayram Işık, Siyasi Partilerin ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Platform Başkanı Tevfik Kısacık ve üyeler katıldı.

Sıcak bir ortamda geçen toplantıda yeni göreve başlayan Kaymakam Necati Aktan,

üyelerle tanışmasının ardından ilçedeki sorunlar, çözüm önerileri, kısa, orta ve uzun vadede neler yapılabilir, hangi projeler uygulanabilir noktasında platform üyelerinin düşünce, görüş ve önerilerini dinleyerek notlar aldı. Kültür ve Turizm Platformunun nazik daveti için teşekkür ettiğini ifade eden Kaymakam Necati Aktan, Karataş için hizmeti birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceklerini vurgulayarak tüm katılımcıların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Her ay mutlaka bir istişare toplantısı yaptıklarını belirten Kültür ve Turizm Platformu

Başkanı Tevfik Kısacık ise görevine yeni başlayan Kaymakam Necati Aktan’a başarılar dileyerek Platform olarak Karataş’a hizmette her zaman kamu idaresinin yanında olduklarını ifade etti. Karataş ile ilgili çok elzem konuları gündeme getirerek farkındalık yaratmaya çalıştıklarını vurgulayan Kısacık “Davetimize icabet ederek toplantımıza katılma  nezaketini gösteren başta ilçe Kaymakamımız olmak üzere kamu kurumlarının yöneticilerine, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile Platform üyelerine teşekkür ediyorum, Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle sizlerin ve tüm Karataşlıların Bayramını kutluyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir