25 Haziran 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Kapkaççı kadını yerde sürükledi, bacağını kırdı!

Kapkaççı kadını yerde sürükledi, bacağını kırdı!

Adana’da kaldırımda yürüyen kadına sinsice yaklaşan kapkaççı, kadının sırtındaki çantayı alıp kaçmak istedi. Kadını yerde sürükleyip kafasından yaralanmasına, bacağının kırılmasına sebep olan kapkaççı kayıplara karıştı. Bir vatandaş çöp dökerken olaya şahit olup kapkaççıyı yakalamak istedi. Ancak başarılı olamadı.Sabah evine doğru giden N.Ü. adlı kadın kaldırımda yürürken bir apartmanın önünde durdu. Bu sırada arkasından gelen bir kişi, N.Ü.’nün sırtındaki çantayı alıp kaçmak istedi. Ancak N.Ü. çantayı vermek istemeyince zanlı kadını yere düşürüp sürükleyerek, çantayı alıp kaçmaya başladı. Bu sırada apartmanın görevlisi Ali Pekmez (48) çöp dökerken olaya şahit olup kapkaççıyı yakalamak istedi. Ancak zanlı Pekmez’e çaldığı çantayı sallayıp kurtulmayı başardı. Pekmez daha sonra polisi arayıp haber verirken, yaşananlar an be an güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Olay yerine gelen polis, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.
MAĞDUR KADININ BACAĞI KIRILDIOlayda başından ve bacağından yaralanan N.Ü. ise bir otomobille hastaneye kaldırıldı. Bacağının kırıldığı öğrenilen kadının çantasında bir miktar para, cep telefonu ve ziynet eşyası olduğu öğrenildi.
“ONU YAKALAMAK İSTEDİM AMA KAÇTI”Olaya tanık olan ve kıl payı kapkaççıyı elinden kaçıran Ali Pekmez, “Ben çöp dökmeye çıkmıştım. Bir kadın çığlık atmaya başladı. Ben de trafik kazası oldu zannettim ancak baktığımda bir kişi kadının çantasını alıyordu. Kadın yere düştü, kafasından ve bacağından yaralandı. Zanlı da bana doğru koştu, onu yakalamak istedim ama kaçtı. Ben de arkasından koştum ama otoyola köprü altına girince elimden kaçırdım” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir