29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / İLGİNÇ HABER…

İLGİNÇ HABER…

İZMİT’te kimliği belirlenemeyen bir hayvanseverin, ölen kedisini Kent Ormanı’na gömdüğünü gören bir vatandaşın ‘bebek gömüyorlar’ diye ihbarda bulunması jandarmayı alarma geçirdi. Belirtilen yeri kazan ekipler kedi ölüsüylü karşılaştı.

Olay Kocaeli Üniversiteki Kamüsü’nün de bulunduğu Umuttepe mevkisindeki Kent Ormanı’nda meydana geldi. Burada ailesiyle birlikte dolaşan bir vatandaş, bir kişinin çukur kazıp içine havluya sarılı bir şey yerleştirdikten sonra çukuru kapattığını gördü. Bu kişinin çukurun çevresine taşlar dizdikten sonra ayrıldığını izleyen vatandaş, gömüleni bebek sanarak jandarmaya telefonlaihbarda bulundu.

İhbarı üzerine İzmit İlçe Jandarma ekipleri harekete geçerek Kent Ormanı’na geldi. Belirtilen yeri bulan jandarma ekipleri Cumhuriyet Savcısı’na da haber verdikten sonra mezarı kazmaya başladı. Çukuru kazan ekipler havluya ulaştılar. Havluyu açan ekipler Bebek cesedi yerine kedi ölüsüyle karşılaşınca, herkes rahat bir nefes aldı.

KAYNAK: DHA

Daha fazlasını oku: Bebek gömüldü dediler ‘kedi’ çıktı! – Gündem Haberleri – Güncel Haber – Haber – Spor Haberleri- Sıcak haber – Yerel Haber http://haber.rotahaber.com/bebek-gomuldu-dediler-kedi-cikti_488230.html#ixzz3DJc7urtv
Follow us: @Rotahaber on Twitter | rotahaberr on Facebook

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

İmam ile dernek başkanı arasında ’ağaç kesme’ tartışması…

  Adana’da bir imam ile caminin dernek başkanı arasında ağaç kesme tartışması yaşandı. Dernek başkanı ’budama yapıyorum’ diyerek …

ATB Başkanı Bilgiç: “Narenciyeyi yere düşürmeyelim, üreteni destekleyelim!”

  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 81 il ve ilçe belediye başkanlarına narenciye üreticilerine …

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir