4 Haziran 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / İKİ BAŞKAN BİR ARADA..

İKİ BAŞKAN BİR ARADA..

Bölgesel Bal Ligi takımlarından Ceyhanspor’un Başkanı Cengiz Özal, Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti.
Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette, yönetici ve futbolculara başarı diledi.

Ceyhanspor’un Başkan Özal olmak üzere yönetim kurulunun büyük katkıları, teknik heyet ve futbolcuların başarısıyla hak ettiği noktaya geleceğini ifade eden Öztürk, “Elimizde un var, şeker var, yağ var. Şampiyonluk helvasını da yapıp Ceyhanlılara büyük heyecan yaşatacaklarına inanıyorum. Şampiyonluk yolunda bize düşen görevler ne ise her zaman, her koşulda hazırız” dedi.

Kulüp Başkanı Özal da takımın 17 gün sonra kamptan döndüğünü, takımın performansının yüksek olduğunu kaydetti.

Ligde bu yıl mutlaka hedeflerine ulaşacak ve 3’üncü Lige çıkmak için çalışacaklarını ifade eden Özal, “Ceyhanspor hak ettiği yere gelmelidir. Bu amaçla yönetici, teknik heyet ve sporcularımızla birlik içersinde hareket edip kulübümüzü hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapacağız. Çünkü şampiyonluk bizim için ne kadar önemliyse tüm Ceyhanlılar açısından da büyük anlam taşıyor. Hepimiz bunun bilincindeyiz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 kişiyi yaralayan 3 kişi yakalandı…

Ceyhan’da, 2 kişiyi silahlı yaraladığı ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Hürriyet Mahallesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir