7 Aralık 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Haziran ayına bir hafta kala kar yağdı…

Haziran ayına bir hafta kala kar yağdı…

Önce mevsim normallerinin ciddi şekilde üstüne çıkan hava sıcaklıklarının ardından havalar hızla serinledi ve bazı noktalarda kar yağışı görüldü. Yurdun birçok noktasında dolu yağışı kendini gösterirken Meteoroloji’nin tahminlerine göre ilerleyen günlerde de yağışlar sürecek. Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Göller Yaylası’na gece boyunca etkili olan fırtınanın ardından kar yağdı. Yayla sakinleri bayram sabahına kar sürpriziyle uyandı. İşte hava durumuna dair son tahminler…
Son dakika: Hava durumunun ayarı yok… Hızlı değişimler şaşırttı!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair son tahminleri yayınladı. Geçtiğimiz günlerde hızla ısınan hava ardından kısa sürede serinlemişti. Dün yurudn bazı noktalarında kar yağışı da görüldü. Tahminlere göre ilerleyen günlerde doğu kesimlerde hava sıcaklıkları bir miktar düşüş yaşayacak, yağışlar ise yer yer sürecek.
ADANA KARLA UYANDI!
Kozan ilçesinin doğası ve yapay gölleri ile kendine hayran bırakan Göller Yaylası’na giden vatandaşlar, bayram sabahına kar yağışı ile uyandı. Mayıs ayında kar yağışı ile bayram sabahını karşılayan vatandaşlar cep telefonu kamerasıyla o anları kayda alırken eşsiz doğa manzaraları oluştu.
Yaylalarda bayramı geçiren vatandaşlar kar yağışı ile büyük şaşkınlık ve heyecan yaşadı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da sevgililer evde birbirini bıçakladı…

Adana’da tartışan iki sevgili daha sonra kavgaya tutuşarak birbirlerini bıçakladı. Kavgada, Kemal K. vücudunun birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir