29 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Halk günü toplantısı…

Halk günü toplantısı…

Ceyhan’da 25. halk günü toplantısı
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, 25.’si düzenlenen halk günü toplantısında dünya mazlumlarının Türkiye’den beklentisi olduğunu söyledi.

Vatandaşların istek ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlenen halk günü toplantısında konuşan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ‘17 Nisan Kutlu Doğum Haftası’ münasebetiyle Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Ceyhanlı vatandaşlarla buluşturacaklarını belirtti.

Ülkemizin, her tarafta savaşların olduğu bir ateş çemberinin içersinde olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, dünyadaki tüm mazlum toplumların geldiği nokta itibariyle Türkiye’den beklentisi olduğunu ifade etti.

Alemdar Öztürk; “ ateş çemberindeki Suriye’den kaçarak ülkemize Muhacir olarak gelen ve bizlerin de Ensar olarak bağrına bastığı 2 buçuk milyon Suriyeli var. Bu durum mazlumların ülkemizi kendilerine ne kadar yakın gördüğünün göstergesidir. Ülkemizin bölgesinde giderek güç kazanmasını istemeyen mihraklar, yeniden ülkemiz üzerinde oyun oynamaya çalışmaktadır. Bu ülke, bu senaryoları çok gördü. Allah’ın izniyle bu senaryoların gerçekleşmesine izin verilmeyecektir. Siz değerli hemşehrilerimizin de bunun farkında olduğuna inanıyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’nın 100 yıl su sorunu yok…

Su ve Kanalizasyon İşletmesi (ASKİ) Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Aydın Cint, kentte 100 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir