24 Mayıs 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Halk günü toplantısı…

Halk günü toplantısı…

Ceyhan’da 25. halk günü toplantısı
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, 25.’si düzenlenen halk günü toplantısında dünya mazlumlarının Türkiye’den beklentisi olduğunu söyledi.

Vatandaşların istek ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlenen halk günü toplantısında konuşan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ‘17 Nisan Kutlu Doğum Haftası’ münasebetiyle Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Ceyhanlı vatandaşlarla buluşturacaklarını belirtti.

Ülkemizin, her tarafta savaşların olduğu bir ateş çemberinin içersinde olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, dünyadaki tüm mazlum toplumların geldiği nokta itibariyle Türkiye’den beklentisi olduğunu ifade etti.

Alemdar Öztürk; “ ateş çemberindeki Suriye’den kaçarak ülkemize Muhacir olarak gelen ve bizlerin de Ensar olarak bağrına bastığı 2 buçuk milyon Suriyeli var. Bu durum mazlumların ülkemizi kendilerine ne kadar yakın gördüğünün göstergesidir. Ülkemizin bölgesinde giderek güç kazanmasını istemeyen mihraklar, yeniden ülkemiz üzerinde oyun oynamaya çalışmaktadır. Bu ülke, bu senaryoları çok gördü. Allah’ın izniyle bu senaryoların gerçekleşmesine izin verilmeyecektir. Siz değerli hemşehrilerimizin de bunun farkında olduğuna inanıyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir