12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Halk günleri devam ediyor…

Halk günleri devam ediyor…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK: SİZLERİN HİZMETKÂRI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk her Çarşamba günü düzenlenen ve geleneksel hale getirilen halk günü toplantılarında vatandaşla buluşmaya devam ediyor.

Bu hafta düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak vatandaşların istek ve temennilerini dinledi.

‘Halk Günü’ toplantılarında amaçlarının vatandaşların istek ve temennilerini dinlemek; çözüm bulmak olduğunu vurgulayan Belediye Başkan Alemdar Öztürk, halk günü toplantılarına ilgi göstererek manevi destek sağlayan Ceyhan halkına teşekkür etti.

DERTLERİNİZLE DERTLENMEYE SEVİNÇLERİNİZLE SEVİNMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Alemdar Öztürk, “sizlerin oylarıyla göreve geldiğimiz günden beri ilçe teşkilatımızla da birlikte var gücümüzle çalışarak hizmet üretmenin gayretinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bizler, sizlerden sizlerin içinden biriyiz. Sizlerin hizmetkârı olmaktan dolayı da gurur duyuyorum. Sizlerin dertleriyle dertlenmeye, sevinçleriyle sevinmeye devam edeceğiz. Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 19. halk günü toplantısına Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve yönetim kurulu üyeleri ile birim müdürleri katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir