24 Ocak 2020 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Güreşçilerimize Başarılar…

Güreşçilerimize Başarılar…

Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak 20-25-Mart tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan gençler serbest Şampiyonası’nda Milli takım seçmelerine katılacak olan Güreş takımı ile Güreş Takımı Sorumlusu Erdoğan Akkuş kabul ederek başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Boydak, Daha önce Türkiye şampiyonalarında çeşitli kategorilerde 8 madalya kazanarak Ceyhan’ın adını duyuran güreşçilerimizi kez daha kutluyorum. 20-25-Mart tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan gençler serbest şampiyonası ve Milli takım seçmelerine katılarak madalyalar kazanarak Ceyhan’a başarılı dönmelerini diliyorum. Ceyhan Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Güreş Takımı Sorumlusu Erdoğan Akkuş ise gösterdiği ilgiden dolayı Başkan vekilimiz Ali Alper Boydak’a teşekkür ederek “ Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda yer aldı. Bizler de belediyemizin ve ilçemizin adını duyurmak adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” Dedi Akkuş 20-25-Mart tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan gençler serbest Şampiyonası’nda Milli takım seçmelerine katılarak Gökhan Otamatik, Fatih Karataş, Sefer durak ve güreşçilerimizle hep birlikte yek vücut olarak seçmelerde inşallah dereceler alarak döneceğiz dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

6 saatlik orman yangını; 20 hektar alan kül oldu…

Karaisalı’da ormanlıkta, dün akşam yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekiplerinin 6 saatlik müdahalesi sonucu söndürüldü. Yangında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir