2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI DAİRE BAŞKANI CEYHAN’DA….

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI DAİRE BAŞKANI CEYHAN’DA….

Geçtiğimiz hafta sonu bir takım incelemelerde bulunmak amacıyla Ceyhan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisler Daire Başkanı Süleyman Kablan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Tesisler Daire Başkanı Ceyhan’da
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alemdar Öztürk, “Ceyhanlı’lara layık olmak için var gücümüzle çalışarak Ceyhan’da model bir belediyecilik örneği sergileyeceğiz. Desteklerinden dolayı da hükümetimizden Allah razı olsun. İnşallah el birliğiyle ilçemizi hak ettiği noktaya taşıyacağız” dedi.

Başkan Alemdar Öztürk Ceyhan Şehir Stadyumu’ndaki çimlendirme ve tribünlerin yenilenmesi konusu ile ihalesi yapılan ve yeri müteahhide teslim edilecek olan Gençlik Merkezi’ndeki çalışmaların en kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını belirtti.

Ceyhan Spor Salonu’nu da gezen Daire Başkanı Salih Kablan, “bakanlık olarak Ceyhan için elimizden geleni yapacağız. Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk beyin de gayretleriyle Ceyhan hak ettiği noktaya gelecektir “şeklinde konuştu

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir