25 Mayıs 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Akıl almaz işkence,Kadına Şiddet Bitmiyor,Buda Erzincan’dan…

Akıl almaz işkence,Kadına Şiddet Bitmiyor,Buda Erzincan’dan…

Kocası ağaca bağlayıp pense ile tırnaklarını çekti. Saçını koparttı, bacağını kırdı. Vahşet kurbanı kadın şimdi Antalya’da tedavi altına alındı

Erzincan’da kocası tarafından saçı kopartılıp darp edildiği, ağaca bağlanıp pense ile tırnaklarının çekildiği, aç susuz bırakıldığı ve bacağı kırılarak işkence yapıldığı iddia edilen 30 yaşındaki 8 aylık evli kadın, Antalya’da tedavi altına alındı. Kadının ilk ifadesinin ardından 6 ay uzaklaştırma cezası alan koca ise eşinin ifadesini değiştirmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

8 ay önce Antalya’nın Kumluca ilçesinde görücü usulüyle evlenen ve 5 ay Kumluca’da yaşadıktan sonra Erzincan’ın Tercan ilçesi Bağpınar köyüne taşınan 30 yaşındaki E.G’nin kocası tarafından işkence yapılarak hastanelik edildiği ileri sürüldü. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyata alınan talihsiz kadın, 3 aydır kocası A.G. ve kocasının ailesi tarafından işkenceye maruz kaldığını iddia etti. Genç kadının pense ile tırnak çekme, aç-susuz bırakma, ağaca bağlama, ağza yılan sokma, ahırda kilitli tutma, saç koparma gibi işkencelere maruz bırakıldığı ileri sürüldü. E.G.’nin ilk şikayetini korktuğu için geri çekmesine rağmen koca A.G.’ye 6ay uzaklaştırma cezası verildi. E.G.’nin yakınlarının ‘biz arkandayız’ demesiyle ifadesini değiştirip tekrar şikayetçi olmasının ardından A.G. tutaklanarak cezaevine gönderildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu…

Yalnız yaşayan ve sağ kolundan engelli olan Bülent Çetin (54), evinde ölü bulundu.Olay, Merkez Seyhan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir