Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in başlattığı ‘temizlik seferberliği’ kapsamında Ceyhan sokakları adım adım temizleniyor. Dur durak bilmeden Ceyhan’ı ‘cıncık’ gibi bir şehir haline getirmek için çalışmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan Hülya Erdem, çalışma arkadaşlarını yalnız bırakmıyor. Verilen emek, dökülen alın teri için çalışma arkadaşlarına ve emeği, alın terini sahiplenen, çevreyi koruyan Ceyhanlı komşularına teşekkür eden Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhan’ımızı daha yaşanabilir, huzurlu, tertemiz, güler yüzlü bir ilçe yapmaya kararlıyız” dedi.

Ceyhan’da Adım Adım Temizlik

Temizlik seferberliği kapsamında Modernevler, Namık Kemal Mahallesi, Afetevleri, Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki ağaç budama, peyzaj çalışması, ot biçme ve ilaçlama gibi tüm çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hülya Erdem, “Çevreyi koruyacağız, gelecek nesillerin hafızasına temiz bir Ceyhan bırakacağız. İlçemizin tüm mahallelerinde belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz temizlik seferberliğimiz hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.

Başkan Hülya Erdem, belediye olarak Ceyhan’a nefes aldıran alanlara, parklara sahip çıkacaklarını, belediye ekiplerini bu yolda yalnız bırakmayan hemşerilerini yanlarında görmekten mutlu olduklarını sözlerine ekledi.