15 Temmuz 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI…

GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK 10 OCAK ÇALIŞAN
GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, basın mensuplarının gününü kutladı.

Başkan Alemdar Öztürk, “Türk basını, tarihin her döneminde vatandaşın gözü, kulağı, sesi olmuş; kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunmuş, görevini ilkeli, tarafsız ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getirmiştir.” Dedi.

Basının; aydınlatıcı, iyi ve doğruyu gösterici, fikir, haberleşme özgürlüğü ve insan haklarının da savunucusu olduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, mesajında şu düşüncelere yer verdi:
“Çağımızın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik mesleği, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu da içermektedir. Görevlerin yerine getirilmesinde gazetecilerin çalışma şartlarının ve olanaklarının iyileştirilmesi medyamıza daha da güç kazandıracaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde medyamızın tüm çalışanlarına en içten sevgi ve selamlarımı sunuyor, çalışmalarında başarıları diliyorum.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

107 kaçak göçmen yakalandı…

Afganistan, Pakistan ve İran uyruklu olmak üzere toplam 107 kaçak göçmen yakalanıp sınır dışı edildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 5 =