1 Haziran 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Eşini ve kayınpederini öldüren astsubay, cinayeti hediye nedeniyle işlemiş…

Eşini ve kayınpederini öldüren astsubay, cinayeti hediye nedeniyle işlemiş…

Cinnet getirdikten sonra eşini ve kayınpederini öldüren, kayınvalidesini ise ağır yaralayan astsubayın hediye aldığı ayakkabının değiştirilmek istenmesi üzerine cinayet işlediği ortaya çıktı.

Olay, 9 Temmuz Salı günü merkez Seyhan ilçesine bağlı 2000 Evler Mahallesi 76010. Sokak’ta bulunan bir apartmanın 11. katında meydana geldi. İddiaya göre, 4 ay önce Adana’da astsubay olarak göreve başlayan ve 3 ay önce de Büşra Güçlü (21) ile evlenen Ertuğrul Güçlü (22), olay günü işten çıktıktan sonra eşi, kayınbabası Cemal Ünlükıraner’in (58) evinde olduğu için oraya gitti. Güçlü, burada yorgun olduğunu eve gitmek istediğini söyledi. Ancak eşi Güçlü astsubaya, “Babama aldığın ayakkabıyı babam beğenmedi, bunu değiştirmek istiyoruz. Gidip şimdi bunu değiştirelim” dedi.

“KIZIMA BAĞIRAMAZSIN”
Astsubay ise yorgun olduğunu tekrarlayarak, başka bir zaman değiştirebileceklerini belirtti. Buna rağmen eşi ayakkabıyı değiştirmekte ısrar edince, astsubay ile eşi arasında tartışma çıktı. Tartışma çıkınca, kayınbabası devreye girerek astsubaya “Bizim yanımızda kızıma bağıramazsın” diyerek ona hakaret etmeye başladı.

Bu arada daha önce de astsubayın kayınvalidesine aldığı hediyeleri kayınvalidesinin beğenmeyip değiştirdiğini söylediği ve ne yaparsa yapsın eşinin ailesine yaranamadığını belirterek balkona gittiği öğrenildi.

POLİSE TESLİM OLDU
Astsubay bir süre sonra balkondan içeri girip eşini ve kayınbabasını öldürüp kayınvalidesi Sultan Ünlükıraner’i (52) de ağır yaraladı. Astsubay, komşuların haber vermesiyle olay yerine gelen polise teslim oldu. Zanlı emniyete götürülerek sorguya alınıp çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

KAYINVALİDENİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR
Astsubayın bir anlık cinnet getirip cinayet işlediğini ağlayarak pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Ağır yaralı kayınvalidesinin hastanedeki tedavisi de devam ediyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yeni yol kontrol noktası kuruluyor…

Vali Mahmut Demirtaş, Osmaniye-Adana istikametinde trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla Ceyhan Park Mıstık Dinlenme Tesisleri’nde kurulacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir