24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Eşine 8 yıl sonra sürpriz evlilik teklifi yaptı…

Eşine 8 yıl sonra sürpriz evlilik teklifi yaptı…

Erkek kuaförü Volkan Aydın (35), ortaokul arkadaşı olan Merve Aydın (35) ile 8 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikte Mahir Ege (8) isimli çocukları dünyaya geldi. Ancak Volkan Aydın, evlenirken eşine evlilik teklifi yapmadığı için sürekli eşinden, ‘Sen bana hiç evlilik teklifi yapmadın’ sitemini duydu. Güzel bir sürpriz yapmak isteyen genç adam 3 ay önce eşinin ikinci çocuklarına hamile kaldığını öğrendi. Eşini sıcaklardan korumak için yaylaya gönderen adam, arabasına ise geçtiğimiz gün ‘Benimle evlenir misin Mervem’ yazdırdı ve arabasının arkasını balonlarla doldurdu. Volkan Aydın’ın arabasındaki yazıyı görenler ise dönüp bir daha baktı. Evlilik teklifi için bütün hazırlıklarını yapan adam eşinin yanına giderek evlilik teklifi yaptı ve ’Evet’ yanıtını aldı.

Volkan Aydın, “Eşim bana hep senden ölene kadar evlilik teklifi bekleyeceğim demişti. Ben de karımı mutlu etmek için güzel bir organizasyon yaptım. Ona evlenme teklifi yaptım” diye konuştu.

Arabasının ilgi odağı olduğunu anlatan Aydın, “Gören dönüp fotoğraf çekiyor. Trafik polisleri dahi durdurup fotoğraf çekiyor. Yazıyı sökeceğim” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir