12 Temmuz 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Duruşumuzda Bir Dalgalanma Olmayacak…

Duruşumuzda Bir Dalgalanma Olmayacak…

 

Adana Büyükşehir Belediye eski Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’da yeniden belediye başkanı olabilmek için müracaat edeceğini belirterek, “MHP’nin ve ittifakımız AK Parti’nin bizimle ilgili değerlendirmesi ne olursa olsun, Hüseyin Sözlü ’nün duruşunda bir dalgalanma olmayacaktır” dedi.

Sözlü, MHP Ceyhan İlçe Teşkilatı’nda bir konuşma yaptı.

Sözlü, “Ceyhan’da Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaklaşa yürüttüğü ve liderlik ettiği Cumhur İttifakı‘nın ne kadar sağlam olduğunu gördüm. Sayın Genel Başkanım liderliğinde Milliyetçi Hareket Parti’sine 5 defa müracaat ettim, hepsinde de onurlandırıldım. 6’ncı müracaatımı gerçekleştirdim. Yarın MHP’nin ve ittifakımız AK Parti’nin bizimle ilgili değerlendirmesi ne olursa olsun, Hüseyin Sözlü ’nün duruşunda bir dalgalanma olmayacaktır” şeklinde konuştu.

“MHP’NİN BİR ASKERİ, BİR NEFERİ OLARAK BAŞLADI”

Hüseyin Sözlü, “Siyasi varlığım, siyasi başarım; Milliyetçi Hareket’in bir neferi, askeri ve lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde bir siyasetçi olarak başlamıştı. Sonuç ne olursa olsun devam etti ve devam edecektir” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir