4 Ekim 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Dernekler dayanışması…

Dernekler dayanışması…

Adana’da faaliyet gösteren ve arkalarında belirli bir üye sayısına sahip olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma dernekleri bir araya gelerek birlikte hareket etme konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Tüm Emekli Sivil ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Handan Saydam’ın girişimleri sonucu bir araya gelen dernek başkanları, ortak hareket etmek ve üyelerini ve toplumu bilgilendirme görevini üstlenmek için karar aldı.

Derneklerin örgütlenmesi konusunda girişimde bulunan Handan Saydam, “ Bizler değişik kesimleri temsil eden dernek başkanlarıyız. Birlikte hareket ederek, gelişen olaylar konusunda toplumu bilgilendirmek bizlerin görevidir. Bu çağrıma destek verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim” dedi.

Ziraat Mühendisleri Odası lokalinde yapılan toplantıya, TÜED Seyhan, Çukurova ve Sarıçam Şube Başkanları Yaşar Tekin, Mustafa Tümer, Beytullah Sorgur, Hacı Bektaş Kültür Derneği Başkanı Kemal Çelik, Adana Pir Sultan Derneği Başkanı Mürşit Pur, EYT Derneği Başkanı Uğur Altuntaş, EDS’yi Temsilen Zeki Sekin, OMERYAN Derneği Başkanı Türkan Bakır, ÇUSS Derneği Başkanı Figen Başboğa, DİSK Emekli Sen Seyhan Şube Başkanı Sevinç Hakverdi, Göçmen Der Dernek Başkanı Mehmet Aras ve ULUMED Adana Şube Başkanı Kadir Tay katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eğitim-Bir-Sen Adana’da Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Zirvede Başladı…

EBS Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sendikanın ilkelerine ve misyonuna vurgu yaparak, …

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası 2023-2024 Sanat Sezonunu Açıyor…

Açılış konserini, yetenekli şef Eray İnal yönetiyor. Konserin solistliğini ise dünyaca ünlü pan flüt sanatçısı …

‘Enflasyona tutsak olduk!’

Anadolu Sağlık Sen Genel Başkanı Necip Taşkın, Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı enflasyon verilerinin hız kesmeden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir