20 Eylül 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Çukurova Belediyesin’den 5 parka ücretsiz internet…

Çukurova Belediyesin’den 5 parka ücretsiz internet…

Çukurova İlçe Belediyesi dinlenmek ve hoşça vakit geçirmek amacıyla parklara gelen vatandaşlar için ücretsiz internet olanağı sunmaya başladı.
Çukurova ‘dan 5 parka ücretsiz internet
Bir şifre alınarak gerçekleşen ücretsiz internet hizmeti vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.
Çukurova Belediyesi ilçe merkezindeki beş büyük parkta hiçbir ücret ödenmeden internet hizmeti vermeye başladı. Çukurova Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından altyapısı hazırlanan internet hizmeti için ilk olarak belediye binasına bitişik Kurtuluş Parkı wi-fi alanı olarak devreye sokuldu. Ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlanan parklar arasına sırasıyla İller Bankası kavşağındaki Emekliler Evi ve civarı, Mahfesığmaz Mahallesi Muhtarlık çevresi, Doğal Park 1 (Ercan Çetin Parkı) ve Hayal Park da girdi.
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, şimdilik beş büyük parkta başlattıkları ücretsiz internet hizmetini ilçe genelindeki parkların büyük bölümünde de uygulayacaklarını belirtti. Parklarda ücretsiz internet hizmeti vereceklerini daha seçilmeden aylar önce hazırladıkları proje kitapçığına da yansıttıklarını hatırlatan Çetin, “Söz verdiğimiz gibi bir hizmeti daha hayata geçirmenin huzurunu yaşıyoruz. Başka parklarımızda da internete açık alanlar oluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Oğlunu cinayete azmettirdiği iddia edilen anne yakalandı…

Bir kişiyi pompalı tüfekle öldürdüğü ileri sürülen 14 yaşındaki oğlunu, kocasıyla birlikte azmettirdiği iddiasıyla hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir