20 Haziran 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / CHP KADIN KOLLARINDA DEĞİŞİM,BAŞKANLIĞA NURGÜL CERİT GETİRİLDİ…

CHP KADIN KOLLARINDA DEĞİŞİM,BAŞKANLIĞA NURGÜL CERİT GETİRİLDİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel merkezinde olduğu gibi türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinde değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Bu değişim rüzgarı Ceyhanda’da yaşandı.Genel Merkez Kadın kollarının ataması ile Ceyhan Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Koları Başkanlığına Nurgül Cerit atandı.
Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan İlçe Teşkilatı Kadın Kolları başkanlığına atanan Nurgül Cerit ve yeni yönetim kurulu üyeleri yapılan bu köklü değişim neticesinde İlçe Teşkilatında bir araya gelen Kadın kolları başkanı Nurgül Cerit ve yönetim kurulu üyeleri yerel yönetim seçimlerinin yaklaşması ile seçim startını verdiklerini öncelikle mahalle temsilcileri ile bir araya geleceklerini ve sonra sandık görevlileri ile toplanacaklarını ifade etti.
CERİT;2024’DE CEYHAN BELEDİYESİNİ TEKRAR KAZANACAĞIZ
Başkan Cerit geçmiş dönemde 20 yıl sonra Ceyhan’da belediyeyi kazandıklarını ve bu başarıyı tekrar elde ederek 2024 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerinde tekrar kazanacaklarını bu nedenler boş durmayarak sokak,sokak,ev,ev,Mahalle,Mahalle gezerek ziyaretler yapacaklarını belirten Cerit Biz seçim startını verdik ve sahaya indik hedefimiz 2024 yılının Mart ayındaki seçimlerde Ceyhan Belediyesini tekrar kazanacağız dedi.
Bülent ÇELİKTEN

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir