26 Eylül 2021 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / CHP İlçe Başkanından açıklama…

CHP İlçe Başkanından açıklama…

Ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlar ciğerimizi yakmaktadır. Bu yangınlarda birçok vatandaşımızın evleri, bahçeleri ve tarlaları yanmış ve can kayıpları yaşanmıştır. Bu yangınların nasıl çıktığı acilen araştırılmalı ve eğer sabotaj varsa acilen tespit edilerek suçlular yakalanmalıdır. Hiç düşünmek bile istemiyoruz ama bunun altında bir rant beklentisinde varsa buda açığa çıkarılmalı ve suçlular en ağır bir şekilde yargılanmalıdır.
Buradan açık ve net belirtmek istiyorum, İktidar Orman yangınlarındaki başarısızlığı örtmek ve üstünü kapatmak için muhalefeti suçlamasın. İktidar bizleri suçlamak yerine Sarayda 13 adet uçak bulunurken neden Orman bakanlığına yeterli yangın söndürme uçaklarının bulunmadığını bir açıklasın. Orman Bakanlığında yeterli bir miktarda neden yangın müdahale araçlarının olmadığını bir açıklasın. Ormanlarımız cayır cayır yanıyor ve bu yangınlara neden yeterli bir şekilde havadan müdahale edilemiyor bunu bir açıklasınlar.
Değerli hemşerilerim iktidarın sürekli yaptığı şey kendi başarısızlıklarını muhalefete yüklemek ve gündemi değiştirerek başarısızlıklarının üstünü örtmektir. Buradan Yangında zarar gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyorum. Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yangında zarar gören yurttaşlarımıza da geçmiş olsun diyorum. GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM…

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana Demirspor’da, Mario Balotelli gollerine devam ediyor…

Adana Demirspor’da, Mario Balotelli gollerine devam ediyor.Süper Lig’in 6. haftasında 3-0 geriden gelip 3-3 eşitlikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir