22 Temmuz 2024 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / ÇGC’de Anma Etkinliği Düzenlenecek…

ÇGC’de Anma Etkinliği Düzenlenecek…

ÇGC yaptığı duyuruda şunları söyledi: 

“Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Adana dahil 11 İl’imizde büyük yıkımlara ve can kaybına neden olan 6 Şubat 2023’te meydana gelen deprem felaketinin yıldönümünde, aramızdan ayrılan yüzbinleri anıyoruz.

70 Bin 106 Km’lik alanda etkili olan ve 21 gazeteci arkadaşımızı kaybettiğimiz depremin ardından birkaç saat sonra Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’ni depremden etkilenenlere açan ÇGC Yönetim Kurulu; kamu kurum ve kuruluşların yanısıra yardımseverlerin de katkısıyla imkanlar ölçüsünde konaklama ve iaşe ihtiyaçları konusunda çaba sarfetmişti.

ÇGC’de konaklayan gazeteciler, aileleri ve depremzeleri, Deprem felaketinin 1.yıldönümünde; yeniden ÇGC Sosyal Tesisleri’nde ağırlayacağız. 4 Şubat 2024 Pazar günü saat 10.00’dan itibaren, akşam saatlerine kadar ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen olan gazeteciler ve aileleri ile depremden
etkilenenlerle birlikte; Felaket sırasında yardımlaşan, birbirine destek olan, kaynaşma sağlayan aileleri bir araya getirerek 6 Şubat’ta yitirdiğimiz canları yad edeceğiz. Bu vesileyle; 6 Şubat Deprem Felaketi’nde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, başta aileleri olmak üzere milletimize başsağlığı diliyoruz.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir