3 Aralık 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da yeniden açılan iş yerleri dezenfekte edildi…

Ceyhan’da yeniden açılan iş yerleri dezenfekte edildi…

1 Haziran’da Türkiye genelinde normalleşme sürecinin başlamasının ardında korona virüs salgın riski nedeniyle kapatılan restoranlar, kafeler ve lokantalar yeniden hizmete başladı. İlçede merkezindeki bütün restoran, kafe ve lokantalar Ceyhan Belediyesi’nin özel kıyafetli ve teçhizatlı ekiplerince tek tek ilaçlanıyor.

Salgın Riskine Dikkat!
Normalleşme sürecine girilmesiyle yeniden hizmete açılan mekanlar hakkında açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem normalleşme sürecinde de salgın riskine karşı dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi. Dezenfekte çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Erdem; “Uzmanların da her fırsatta açıkladığı gibi maalesef ülkemizde salgın riski tamamen ortan kalkmış değil. 1 Haziran itibari ile normalleşme sürecine girdik ancak 2. bir dalganın yaşanmaması için tedbiri elden bırakmamalıyız. Biz ekiplerimizle gece gündüz demeden ilçemizin dört bir yanında dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeniden hizmete açılan restoran, kafe ve lokantalarda dezenfekte çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşlarımızdan ve işletme sahiplerinden de hijyen kurallarına ve özellikle sosyal mesafe kurallarına riayet etmelerini rica ediyorum. Hep birlikte çok emek verdik” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Zabıtaya madde bağımlılığı eğitimi…

Büyükşehir Belediyesi kurum içi eğitim seminerleri kapsamında, Yeşilay Danışmanlık Merkezi yetkililerince Zabıta Daire Başkanlığı personeline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir