25 Mayıs 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da TOKİ Konutları Başladı…

Ceyhan’da TOKİ Konutları Başladı…

Başkan Öztürk Ceyhan’da yapılacak olan TOKİ konutlarının üstlenici firma tarafından şantiyesi kurularak temel atma çalışmalarının başladığını söyledi ve konutların 600 işgününde teslim edileceğini ifade etti ve TOKİ konutlarının Ülkemize Ceyhan’ımıza, halkımıza hayırlı olmasını diliyorum ve bu konuda Ceyhan’ımıza emeği geçenlere’de şükranlarımı sunuyorum

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk “Ceyhan’a yapılacak TOKİ konutları için belediye olarak yer teslimini daha önce gerçekleştirmiştik. TOKİ konutlarının üstlenici firma tarafından şantiye çalışmalarının başladığını ve hemen ardından da toplu konut yapımına başlanacağını ifade etti. İlçemiz adına sevindirici bir haber. Vatandaşlarımıza seçim öncesi verdiğimiz TOKİ sözünün gerçekleşiyor olmamamız bizleri mutlu ediyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.” Dedi.

Başkan Öztürk, 30 Mart yerel seçimlerinde Ceyhan’a ne söz verdiysek bir,bir yerine getiriyoruz Başkan Öztürk göreve gelmeden önce “Daima Ceyhan, Daima Hizmet sözümüz vardı. Ceyhanlılara verdiğimiz sözlerin arkasında bir, bir duruyoruz. Çalışmalarımız aksamadan devam ediyor.” dedi.

Öztürk üstlenici firma tarafından TOKİ kontlarının yapılacağı alanda şantiye çalışmalarının inceledi bu alanda 499 TOKİ konutlarının yanı sıra bir işmerkezinin’de yapılacağını ifade etti konutların da 600 iş gününde teslim edileceğini belirten başkan öztürk 30 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmeden önce “Daima Ceyhan, Daima Hizmet sözümüz vardı. Ceyhanlılara verdiğimiz sözlerin arkasında bir, bir duruyoruz. Çalışmalarımız aksamadan devam ediyor.” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,Ceyhan’a Söz verdiğimiz gibi ilk etapta 499 adet Toki konutlarının temel atma çalışmalarının başladığını üstlenici firmanın TOKİ konutlarını 600 iş gününde bitirmesi halinde hak sahiplerine teslim edileceğini ifade etti. kentsel dönüşüm projesinin resmi gazete yayınlanmasının Ceyhan’da büyük heyecan uyandırdığını ifade ederek “30 Mart seçimleri öncesi verdiğimiz en büyük sözlerden biri olan kentsel dönüşüm projesinin hayata geçiyor olması ortaya koyduğumuz iradenin tecellisidir. İlçemiz Türlübaş, Konakoğlu, Kaltakiye, Aytemuroğlu ve Civantayak mahalleri sınırları içersinde bulunan 270 dönümlük alanda kentsel dönüşüm projesi hazırlamıştık. Sayın Cumhurbaşkanımızın da imzasının ardından 20 Kasım 2014 tarih ve 29181 sayılı resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe girdi. Allah’ın izniyle içersinde işyeri, rekreasyon alanları, otoparklar, spor ve gezi alanları ile alış veriş merkezlerinin de bulunduğu kentsel dönüşümü Ceyhan’da başlatmanın gurur ve heyecanını hep birlikte yaşıyacağız .” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu…

Yalnız yaşayan ve sağ kolundan engelli olan Bülent Çetin (54), evinde ölü bulundu.Olay, Merkez Seyhan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir