31 Mayıs 2020 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da çöp Konteynerleri Yer altına alınıyor…

Ceyhan’da çöp Konteynerleri Yer altına alınıyor…

Ceyhan’da çöp konteynerleri yeraltına alınmaya başladı.
İlk olarak Kızılay Caddesi Üçgen Park yanı, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 3 pilot bölgede başlayan çalışmaların ilçe geneline yayılacağı belirtildi.

İlk olarak Kızılay Caddesi Üçgen Park yanı, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 3 pilot bölgede başlayan çalışmaların ilçe geneline yayılacağı bildirildi.

Yer tespiti çalışmalarına katılan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, temizlik işinin belediyenin asli görevi olduğunu belirtirken bu işin artık daha modern ve sağlıklı yöntemlerle yapılacağını söyledi.Öztürk, “Ceyhan Belediyesi, çöp konteynerlerini yeraltına alarak şehir estetiği, sinek sorunu, çevre ve halk sağlığı açısından önemli bir çalışmaya imza atmış olacaktır.2 bin 200 litre kapasiteli konteynerleri ilk olarak Kızılay Caddesi Üçgen Park yanı, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nde 3 pilot bölgede yer altına aldık.Çalışmalarımızı ilçe geneline yayacağız.30 Mart 2014 Yerel seçim sürecinde hemşehrilerimize ne söz verdiysek bir bir hayata geçiriyoruz” dedi.

Ceyhan Belediyesi olarak çöp konteynerlerini yeraltına alarak başta kötü koku olmak üzeri birçok olumsuzluğun önüne geçileceğini belirten Öztürk, ayrıca her açıdan tasarruf da yapılacağını da söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucu operasyonunda yakalanan 6 şüpheliden 4’ü tutuklandı…

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 4’ü tutuklandı, 2’si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.İl Emniyet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir