23 Ağustos 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’a Yeni Temizlik Araçları…
SAMSUNG CSC

Ceyhan’a Yeni Temizlik Araçları…

Ceyhan Belediyesi araç parkına, yeni satın alınan hidrostatik tip vakumlu yol süpürme aracı ve çöp toplama sıkıştırma aracı ekledi.

Temizlik işleri Müdürlüğü’ne giderek yeni araçları inceleyen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ hidrostatik tip vakumlu yol süpürme aracı ve çöp toplama sıkıştırma aracı şehrimizin genelinde tüm mahallelerde halkımızın hizmetine başladı. Daha temiz bir Ceyhan için çalışmalarımızı yoğun tempoda sürdürüyoruz. Bu amaçla yüksek verim sağlayan hidrostatik tip vakumlu yol süpürme aracı ve çöp toplama sıkıştırma aracını belediye araç parkımıza ekledik. Çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Yeni alınan araçların, yollarda ve kaldırımlarda, yol kenarlarındaki çim alanlarında açık ve kapalı park alanlarında kullanılabilme imkânına sahip olduğunu belirten Başkan Alemdar Öztürk, bu araçların temizlik işlemlerinde maksimum verim sağlayacağını ifade etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eski sevgiliye plakası “evleniyoruz” yazılı otomobille silahlı saldırı iddiası…

Bir kişinin eski sevgilisini plakası “evleniyoruz” yazısıyla kapatılmış otomobilden ateş açarak vurduğu ileri sürüldü. Edinilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir