27 Ekim 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Cezaevi bekleme salonu inşaatında sona yaklaşıldı…

Ceyhan Cezaevi bekleme salonu inşaatında sona yaklaşıldı…

Ceyhan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun önündeki boş araziye Ceyhan Belediyesi tarafından mahkum aileleri için yapılan bekleme salonunun inşaatında son aşamaya gelindi.
Mahkum ailelerinin görüş günlerinde açık alanda beklememesi için dönemin Belediye Başkanı Kadir Aydar tarafından Ceyhan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun önündeki boş araziye bir bekleme salonunun yapımına başlanmıştı.
Devam eden bekleme salonu inşaatı hakkında bilgi veren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Kadınlar, çocuklar açık alanda, zorlu hava koşulları altında yakınlarıyla görüşmek için saatlerce beklemek zorunda kalıyorlardı. Özellikle tuvalet ihtiyacı büyük problem haline geliyordu. Cezaevi bizim görev alanımız dışında ancak bu soruna nasıl bir çözüm bulabiliriz diye Başkan Kadir Aydar bir çalışma başlatmıştı. Şimdi biz de bu projeyi devam ettiriyoruz. Cezaevinin önüne bulunan alana 530 metrekare büyüklüğünde içinde tuvaletlerin, çay ocağının bulunduğu, klimalı ve konforlu bir bekleme salonunun yapımına devam ediyoruz.Çok kısa zamanda bekleme salonunu mahkum yakınlarının hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eşinin eve kilitlediği kadını polis kurtardı…

Tartıştığı eşi Murat F., tarafından eve kilitlenen Sibel F., polis tarafından kurtarıldı. Olay, Seyhan’a bağlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir