24 Mayıs 2022 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor…

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor…

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ı güzelleştiriyor.
Ceyhan Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlükleri, Ceyhan genelinde ortaya çıkan çim ve yabani otların temizliği, ağaç budama , kaldırımlarda ve yol kenarlarında bulunan ağaçları da budayarak görüntü kirliliğini önlüyor. Parke çalışmalarına da devam eden ekipler Ceyhan’ın dört bir tarafında çalışmalarını sürdürüyor.
Çevreye önem verdiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Parke çalışmalarına da devam eden ekiplerimiz , gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çöp atmak için aracından inen sürücü panelvanın çarpması sonucu öldü…

Kozan ilçesinde, yol kenarında çöp atmak için aracından inen sürücü, panelvanın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kahramanmaraş‘tan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir