2 Aralık 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, bir dizi ziyarete bulundu…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, bir dizi ziyarete bulundu…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, bir dizi ziyaretler ve görüşmeler için Ankara’ya giderek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekillerini ziyaret etti.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, TBMM grup toplantısına katıldı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Erdem, ardından CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin’i TBMM’de ziyaret ederek İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“Genel Başkanımızın Gücünü Arkamıza Aldık”

Ceyhan’da her vatandaşın eşit ve kaliteli hizmet alması için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz diyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; ” Genel Başkanımızın gücünü arkamıza alarak aydınlık yarınlara yürüyoruz. Çıktığımız bu yolda yaptıklarımız ve yapacaklarımızın daha da fazlasını yapmak için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Ceyhan’ı önemsediklerini dile getirdi. Bizlerde onun gücü ile Ceyhan’da çok güzel projelere imza attık. Yaptığımız faaliyetleri, Ceyhan’daki çalışmalarımızı anlatarak bilgi verdik. Çıktığımız bu yolda yeni projelerimizle Ceyhan’a daha da fazlasını katacağız” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Küçükyılmaz; “Adana’da gösterilen ilgiden mutlu olduk”

Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir