Adana Barosu Ceyhan Adli Müzaharet Temsilciliği’nde görev değişimi yaşandı. Av. Öznur Özbek’in görevinden kendi isteğiyle ayrılmasının ardından Baro Yönetim Kurulu’nun 08.06.2023 tarihli kararı ile Ceyhan Adli Müzaharet Temsilciliği görevine Av. Mücella Belli atandı.

Ceyhan Avukatlar Salonu’nda yönetim kurulu üyesi Av. Nevzat Elçi ve avukatların katılımı ile düzenlenen programda Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz tarafından 2013 yılından bu yana Ceyhan Adli Müzaharet görevini yürüten Av. Öznur Özbek’e hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi.

Av. Semih Gökayaz, “Değerli hizmetleri ve emekleri için kıymetli meslektaşım Av. Öznur Özbek’e teşekkürü borç biliyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve yeni atanan değerli meslektaşım Av. Mücella Belli’yi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Mesleğimizin zorluklarının hep birlikte çalışarak, el ele vererek üstesinden geleceğiz. Mesleğimize, meslektaşlarımıza ve yargı camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Av. Özbek, Baro yönetimine nazik jesti için teşekkürlerini ifade etti. Adana Barosu’nun desteğini her zaman arkasında hissederek, meslektaşlarına hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşadığını dile getiren Av. Özbek, “Ceyhan Adli Müzaharet Temsilcisi olarak avukatlık mesleğine 10 yıl süresince elimden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştım. Mesleğin zorluklarını hep birlikte meslektaşlarımla ve Baro yönetimimizle el ele vererek üstesinden gelmeye çalıştık. Benden sonra görev alan meslektaşıma başarılar diliyorum.” dedi.

Av. Mücella Belli, avukatlık mesleğinin ve sorunlarının çözümü ile hukukun üstünlüğünün sağlanması noktasında elinden gelen katkıyı sunacağını söyledi.

Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nevzat Elçi ve Baromuz üyesi Av. Metehan Altıncı, Av. Öznur Özbek’e çiçek sundu. Av. Özbek, göreve atanan Av. Mücella Belli’ye çiçek takdim etti.

Sıcak bir ortamda geçen sohbette, mesleğe ve ülkeye dair sorunlar konuşuldu.