12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Belediye Otobüsünde Cinsel Saldırı Olayının Faili Tutuklandı…

Belediye Otobüsünde Cinsel Saldırı Olayının Faili Tutuklandı…

Belediye otobüsünde, kucağında bebek olan kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla vatandaşlar tarafından darp edildikten sonra polise teslim edilen şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Reşatbey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma aracı, Atatürk Caddesi Reşatbey Mahallesi mevkiine geldiği sırada, kucağında çocuk olan bir kadın, çığlık atıp yanındaki Mehmet B.’ye vurmaya başladı. Kadının çığlık atması üzerine otobüs sürücüsü aracı durdurdu. Bu sırada vatandaşlar da kadının yanına geldi. Genç kadın, şahsın cinsel organını çıkartarak kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdü. Bunun üzerine vatandaşlar, Mehmet B.’yi darp etti. Otobüs sürücüsü de hemen kapıları kapatarak polisi aradı. Polis, olay yerine gelince otobüsün kapıları açıldı ve Mehmet B. tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Genç kadının şikayetçi olduğu zanlı, ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Zamana Yolculuk Sergisi…

Ceyhan Mehmetçik İlkokulu Müdürlüğünce, öğretmen, veli ve öğrenci işbirliğinde, okul bahçesinde, Unutulmaya Yüz Tutmuş Meslekler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir