17 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞKAN ÖZTÜRK’DEN 6 OCAK KUTLAMASI…

BAŞKAN ÖZTÜRK’DEN 6 OCAK KUTLAMASI…

KURTULUŞ BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Ceyhan Belediye Başkanı alemdar Öztürk, Adana’mızın ve Ceyhan’ımızın düşman işgalinde kurtuluşunun 93. yıl dönümünü nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Başkan Alemdar Öztürk açıklamasında; “Milletimizin bağımsızlığı için verdiği mücadele, yurdun dört bir yanında olduğu gibi, bundan tam 93 yıl önce 5 Ocak’ta Adana’mızda, 6 Ocak’ta da Ceyhan’ımızda tezahür etmiştir. Kahramanlıklarıyla tarih içerisindeki görevini fazlasıyla yerine getiren Adana ve Ceyhan’ımızın kurtuluş mücadelesi kahramanlarını minnetle ve rahmetle yâd ediyoruz.” dedi.

Başkan Alemdar Öztürk mesajında şu düşüncelere yer verdi:
“bugün sahip olduğumuz Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Geleceğe yön verirken, milli ve manevi değerlerimize de sahip çıkmak ve bu değerleri gelecek kuşaklara aktarmak hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, kutsal vatan topraklarımızın her karışı için şahadet şerbetini içmiş tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve dualarla anıyorum. Rabbül Âlemin, milletimize bir daha o karanlık günleri yaşatmasın. Bu vesile tüm hemşerilerimin kurtuluş bayramlarını kutlar; sevgi, saygılar ve selamlarımı sunarım.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bebek, annesi emzirirken boğularak öldü…

2,5 aylık bebek, annesi emzirirken sütün nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti. Bebeğin cenazesi teyzesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir