23 Ekim 2020 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Başkan Erdem’den sağlık kolejine ziyaret…

Başkan Erdem’den sağlık kolejine ziyaret…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, öğrencilere ücretsiz Biyomedikal Cihaz Teknolojileri eğitimi sunan Beren Sağlık Kolejini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.
Ceyhan’ın özel sağlık koleji olan Beren Eğitim Kurumları yeni açtığı bölümle Biyomedikal cihaz teknolojileri alanın da yüzde yüz devlet desteği ile velilere çocuklarını özel okulda ücretsiz eğitim alma şansı sağlıyor. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, okul yönetimini ziyaret ederek 9. ve 10. sınıfların ücretsiz faydalandığı yeni bölüm hakkında bilgi aldı.Başarılı çalışmalarından dolayı okul yönetimini kutlayan Başkan Erdem; “Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bölgemizde öncü okullarımızdan biri olan Beren Sağlık Koleji okulumuzu, yönetimini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin ücretsiz eğitimden faydalanmaları bizleri mutlu etmektedir. Dünyada ve Ülkemizde Tıbbi Teşhis ve tedavide biyomedikal cihaz kullanımının artması bilgili, tecrübeli ve nitelikli eleman ihtiyacını doğurmuştur. Beren Eğitim Okulumuz bu alanda ücretsiz eğitim vererek öğrencilerimize geleceğin yeni teknolojilerini kullanabilme bilgi ve becerisine sahip nitelikli teknik eleman yetiştirecek olması ilçemiz için bir kazançtır. Okulun bu avantajından faydalanan öğrenciler Biyomedikal cihaz teknolojileri alanında mezun olduklarında Önlisans ve lisans programlarına ek puanlı yerleşme şansını sahip olacaktır. Yeni Eğitim-Öğretim yılında bu avantajlardan faydalanacak öğrencilerimizi başarılar diliyor, emeği geçen herkesi kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Polisten, maske, mesafe, kadına şiddet ve dolandırıcılık uyarısı…

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşları maske, mesafe, kadına şiddet ve dolandırıcılık konusunda bilgilendirip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir