25 Şubat 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Atlı Polisler huzuru sağlamak için Adana sokaklarında…

Atlı Polisler huzuru sağlamak için Adana sokaklarında…

Adana Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yer alan Atlı Polis Grup Amirliği ekipleri, toplumsal olaylara müdahale ve toplumun güvenliğini sağlamak amacıyla çok sayıda tatbikat gerçekleştiriyor ve sokaklarda dolaşıp güven salmaya devam ediyor.

 

Adana Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Atlı Polis Grup Amirliğinde görevli polisler, gerçekleştirilen bu uygulama ve tatbikatlarla toplumsal herhangi bir olaya müdahale için kendini hazırlıyor. Özellikle son dönemlerde kendilerinden sıkça söz ettiren atlı polisler, başta küçük yaştaki çocuklar olmak üzere çok sayıda insanın dikkatini çekiyor.

 

Giydikleri üniforma ve üzerine bindikleri atlarla şehirde farklı bir görüntü oluşturan polisler, bir yandan güven duygusu oluştururken bir yandan da insanları şaşırtarak dikkatleri üzerine topluyor.

Özellikle son dönemlerde yaptıkları projelerle ve katıldıkları, içerisinde bulundukları faaliyet ve organizasyonlarla kendilerini Adana Halkına tanıtmayı başaran polisler, en az normal polisler kadar tanınıyor.

Adana’nın çeşitli yerlerinde dolaşarak etrafı denetleyen polieler, dün yaptıkları gezintide Atatürk Parkı civarında görüldü. Gören herkesin ilgiyle baktığı ve çocukların da atları görünce sevindikleri dikkatlerden kaçmadı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Karataş Spor Kenti Yolunda İlerliyor…

Topuz, Karataş Belediyesi’nin desteklediği U-16 Ligi Final Müsabakalarının ardından düzenlenen ödül törenine dair bilgiler paylaştı. …

Dyt. Sevim Akçay’dan Seminer…

Engelsiz Eğitim Merkezi’nde sağlıklı beslenme üzerine, bünyesinde bulunan Diyetisyen Sevim Akçay tarafından bir seminer verildi. …

Adana’da Öğrencilere Terör Uyarısı…

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir